ALBUMY

 

Tylko dla Klientów 2FOTOGRAFEK!

 

Albumy stworzone z pasją i radością, wierne tradycyjnym metodom prezentowania i przechowywania fotografii.

Wszystkie wykonane są ręcznie z ogromną precyzją i dbałością o detale. Pokrywające je płótno introligatorskie gwarantuje długoletnią trwałość i wysoką wytrzymałość. Wytwarzane jest tradycyjnymi metodami z naturalnych surowców przez jedynego w Polsce producenta.

 

Albumy są elastyczne – można umieszczać w nich zdjęcia w dowolnych formatach i konstelacjach, by wyglądały estetycznie i „na swoim miejscu”. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, co daje swobodę wyboru kolorystyki (okładki oraz stron), formatu, ilości stron, treści tłoczenia (personalizacja) czy opcji „z okienkiem”.

 

ZAPROJEKTOWANY I RĘCZNIE WYKLEJANY ALBUM

  • kilka formatów do wyboru (20-100 stron) *240-700 zł + koszt odbitek
  • pudełko na album *95-125 zł

FOTOKSIĄŻKI

 

Tradycja i nowoczesność

 

łączą się dziś w jedno, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi drukarskich. Fotoalbumy powstają aby zaspokoić piękną potrzebę przechowywania wspomnień jednocząc ją z wymogami postępu i obecnymi trendami.

 

Projektowanie albumu odbywa się szybko i sprawnie. Dostępnych jest wiele szablonów i kolorów. Zamieszczone zdjęcia mają rzeczywiste barwy i pełnowymiarową precyzje. Karty są solidne i wytrzymałe. Przeglądając strona po stronie odbiorca może totalnie przenieść się w czasie. Do wyboru oferujemy 2 rodzaje okładek, z płótna lub z ekoskóry. Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie na płasko.

 

 

 

ZAPROJEKTOWANY FOTOALBUM

  • OKŁADKA Z EKOSKÓRY /  Z PŁÓTNA 

            21x28 (26-120 stron) *400- 900

  • OKŁADKA Z PŁÓTNA 

             25x20 (20 stron) *280-700 zł

             30x30 (20 stron) *330-900 zł

 

 * W cenę wliczony jest autorski projekt 

*Ceny albumów i fotoalbumów są orientacyjne. Ceny mogą ulec zmianie, w zależności od zmian w cenniku producentów.